Video z cukrárskej súťaže JUNIORSKÁ SVADOBNÁ TORTA ROKA

Posted in Video

Dnes Vám prinášame VIDEO z cukrárskej súťaže Juniorská svadobná torta roka

Dňa 17. októbra sme organizovali pre mladých cukrárov prvý ročník súťaže Juniorská svadobná torta roka.

Počas celého dňa sme mali v areály Výstavníctva Agrokomplex Nitra, v pavilóne "S" nielen súťažiacich, porotcov a zástupcov našich partnerov - sponzorov, ale aj štáb Mestskej televízie Trnava (MTT), ktorá pre nás nasnímala množstvo TV materiálu.

Dalo im veľa práce, aby všetko zostrihali do takého stavu, ktorý by sa nám páčil a ako sme si predstavovali.

Nakoniec z ich úsilia vyšlo, podľa nás jedno kvalitné a podarené video, ktoré si môžete teraz pozrieť.

 

Týmto VIDEOM chceme vyjadriť vďaku všetkým súťažiacim, ktorí našli odvahu a prihlásili sa do súťaže. Ich torty boli krásne. Bola to však súťaž a nemohli všetci vyhrať.

Na to, aby sme vedeli objektívne určiť tých najlepších cukrárov, sme si pozvali odbornú porotu. Video zachytáva našich porotcov nielen pri ich "porotcovskej" práci, ale aj pri rozhovoroch. Aj im patrí naša veľká vďaka.

V neposlednom rade sa chceme touto cestou poďakovať aj našim partnerom sponzorom, bez ktorých by takáto súťaž nemala takú skvelé vyvrcholenie, ale možno by sa ju ani nepodarilo zorganizovať.

O skvelú atmosfétu sa počas celej súťaže staral náš kamarát Otto Kollmann, ktorý svojim šarmom a neskutočnou energiou moderoval neúnavne viac ako 5 hodinový maratón. Súťažiacich svojimi "moderátorskými" otázkami určite neprivádzal do rozpakov, práve naopak. Mladí cukrári sa práve vďaka Ottovi uvoľnili, zbavili sa nervozity a mohli sa plne sústrediť na svoje "umelecké" diela.

Nezostáva nám teraz nič iné, len veriť a dúfať, že súťaž bude aj v ďalšom roku pokračovať a bude mať ešte lepšiu úroveň.

 

 

 

Otváracie hodiny


Predaj zákuskov:
iba v piatok
13.00 - 18.00
iba v sobotu
8.00 - 16.00
každú nedeľu ZATVORENÉ

Referencie

Kaskády 10 leto

 Monikinetorty sú súčasťou osláv firiem, spoločností, ale aj životných jubileí známych osobností. 

 

Čítať ďalej...

Kontakt

mobil: 0903 96 69 54

email: info(at)monikinetorty.sk

Čítať ďalej...