TORTA ROKA 2015 - súťaž mladých cukrárov - 21.08.2015

Posted in Novinky

Po roku sme sa vrátili do priestorov Výstaviska Agrokomplex Nitra so súťažou pre mladých cukrárov. 

 

V piatok 21.augusta 2015 sa v priestoroch Výstaviska Agrokomplex Nitre rozhodlo, že celkovým víťazom súťaže určenej pre mladých cukrárov do 21 rokov sa stala študentka SOŠ potravinárskej v Nitre Barbara Fehérová.

Organizátor súťaže SPOLOK CUKRÁROV SLOVENSKA pripravil pre súťažiacich, ktorí sa prihlásili bez ohľadu na to, že je čas prázdnin, nadštandardné prostredie. Súťaž bola súčasťou sprievodného programu 42. ročníka medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex 2015. Súťažiaci tak mali možnosť ukázať svoje umenie pred tisíckami divákov, ktorí sa počas súťaže na ich prácu mohli pozrieť z bezprostrednej blízkosti.

Odborná porota mala veľmi ťažkú úlohu, verdikt však nakoniec vyriecť musela A tak sa na záver viac ako 5 hodinovej akcie, ktorá sa stala nielen cukrárskou súťažou, ale môžeme smelo povedať že aj spoločenskou, dozvedeli mená najlepších cukrárov. Víťazstvo získala Barbara Fehérová, druhé miesto získal taktiež študent SOŠ potravinárskej v Nitre Karol Tarr. Tretie miesto si na východ Slovenska odniesla študentka SOŠ zo Sniny Lucia Kuchárová.

Ceny, ktoré sa organizátorom podarilo počas prípravy súťaže zaobstarať odovzdávali nielen zástupcovia organizátora, partnerov súťaže a odbornej poroty ale aj ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR.

 

Otváracie hodiny


Predaj zákuskov:
iba v piatok
13.00 - 18.00
iba v sobotu
8.00 - 16.00
každú nedeľu ZATVORENÉ

Referencie

Kaskády 10 leto

 Monikinetorty sú súčasťou osláv firiem, spoločností, ale aj životných jubileí známych osobností. 

 

Čítať ďalej...

Kontakt

mobil: 0903 96 69 54

email: info(at)monikinetorty.sk

Čítať ďalej...