Pečieme s Monikou

Pečieme s Monikou

Cena (bez DPH)
€ 13,64
DPH (10%)
€ 1,36
Cena (s DPH)
€ 15,00

KNIHA KTORÚ NEODLOŽÍŠ

55 receptov

144 strán

Formát knižky cca 205 x 225 mm

Malá ochutnávka v pdf iba pre Vás

Dostupnosť:
Na sklade

monikamMilí moji,

život je plný príležitostí, keď môžete ukázať druhým, že ich máte radi a záleží vám na nich. Sú to špeciálne dni – narodeniny, svadby, výročia, promócie, krstiny, zásnuby, rodinné oslavy, slávnostné večierky... Alebo aj momentov, keď chcete blízkeho prekvapiť, poblahoželať mu k sviatku, alebo ho len tak bez akéhokoľvek dôvodu rozmaznávať. Sú to chvíle, keď ľudia chcú byť spolu a darovať nezabudnuteľný zážitok. Je pre mňa veľkou cťou a potešením, že sa svojou prácou môžem na týchto šťastných chvíľach podieľať.

Slávnostné torty pod značkou Monikinetorty vám robia radosť už od roku 2006, keď som sa rozhodla nadobudnuté cukrárske vedomosti, skúsenosti a najmä vrodenú kreativitu zúročiť vo vlastnej firme.

Motívom a hnacím motorom bola vždy túžba vkladať môj talent do výrobkov, ktoré prinášajú klientom krásne chvíle. Preto torty vždy navrhujem pre každého klienta osobitne. Každá z nich je originál a mojou snahou je, aby čo najlepšie vystihovala svojho adresáta, či už si ju objedná presne podľa svojich predstáv, alebo má byť pre neho prekvapením. Keď nastane ten slávnostný očakávaný okamih dňa „D“ a obdarovaný žasne nad sladkou nádherou, som šťastná spolu s ním. Je to pre mňa vrchol celej mojej námahy a odmena za milión drobných detailov a prekážok. Sú to chvíle eufórie a nadšenia, keď cítim, že moja práca má zmysel, lebo robí ľuďom radosť a sprevádza ich najkrajšími chvíľami života.

Popri slávnostných tortách vypĺňa môj každodenný cukrársky život pečenie zákuskov každého druhu pre klientov našej cukrárne. Zameriavam sa na obľúbené klasické zákusky. Pri pečení zákuskov, ako aj pri tortách, je mojou hlavnou zásadou kvalita a tradícia, no napriek tomu Monikinetorty dokážu často prekvapiť novými výrobkami a príchuťami.

O tom, že sa moje zákusky tešia veľkej obľube, svedčí aj dlhoročná spolupráca s médiami. O moje recepty sa už roky delím s diváčkami Dámskeho magazínu na RTVS, sladký svet cukrárstva som priniesla aj do Telerána na TV Markíza, spolupracovala som s rôznymi časopismi. A práve spolupráca s médiami ma priviedla k myšlienke vydať knihu receptov, keďže sa začali množiť otázky na moju vlastnú knihu.

Dnes na ňu dozrel čas, a tak môžete čoskoro držať v rukách prvú cukrársku knihu z dielne Monikinetorty. Mojím cieľom nebolo priniesť prevratné a prekvapivé trendové recepty, ale zamerala som sa na to, čo odo mňa moji priaznivci najčastejšie pýtajú – presné a overené postupy známych receptov, ktoré fungujú a vždy vyjdú. Na poctivú cukrárčinu, plnú sladkých vôní a lahodných chutí, kde výsledkom je klasický zákusok fantastickej chuti, dokonalého tvaru a vzhľadu. Recepty dopĺňam praktickými tipmi, ktoré vám pomôžu zdolať nástrahy pri pečení, krájaní alebo aj servírovaní vášho obľúbeného zákuska či koláča.

Prajem vám radostné chvíle pri vlastnoručne vyrobených dobrotách z knihy Pečieme s Monikou.

Komentáre môžu pridávať iba registrovaní používatelia. Prosím najprv sa prihláste.
 
Powered by Phoca Cart

Otváracie hodiny


Predaj zákuskov:
iba v piatok
13.00 - 18.00
iba v sobotu
8.00 - 16.00
každú nedeľu ZATVORENÉ

Referencie

Kaskády 10 leto

 Monikinetorty sú súčasťou osláv firiem, spoločností, ale aj životných jubileí známych osobností. 

 

Čítať ďalej...

Kontakt

mobil: 0903 96 69 54

email: info(at)monikinetorty.sk

Čítať ďalej...